Jenmak 2003 yılından beri bölgemizde ihtiyaç duyulan her alanda ve güçte enerji isteklerinize çözüm üretmeye devam etmektedir.

Aksa Kiralama, benzinli ve dizel jeneratör grupları ile kiralama ve kiralama sonrası montaj ve süpervizörlükler konularındaki tüm ihtiyaçlara yurt geneline yayılmış etkin hizmet noktaları ile en uygun ve en hızlı şekilde cevap vermektedir.

“Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden hareketle kurulan Aksa Kiralama

Organizasyonlar (Uluslararası Etkinlikler, Toplantılar, Yarışmalar vb.)

Sosyal Aktiviteler (Turizm, Fuar,Açılış, Konser, Eğlence vb

Endüstri (Fabrika, Tekstil, Depo, Atölye vb.)

İnşaat ( Şantiye vb.)

Kamu Kuruluşları

Ulaştırma (Kara, Deniz, Hava vb)

Telekominikasyon (Baz İstasyonları, Dağıtım Santralleri ) gibi çeşitli alanlarda anahtar teslim çözümler üretmektedir.

Kiralamada ihtiyaç duyduğunuz enerji grubunuz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Firmamız; bölgemizde “Kesintisiz Enerjiye” duyulan ihtiyacın en çok hissedildiği günlerde 2003 yılının haziran ayında Jenmak Endüstriyel Ürünler adıyla Bandırma’da kurulmuştur. 2020 yılında Çanakkale merkezde showroom mağazasını faaliyete almıştır.

Jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın lider kuruluşlarından biri olmayı kendisine vizyon edinen, Türkiye’nin jeneratör sektöründe lider kuruluşu AKSA JENERATÖR’ün Bandırma Balıkesir – Çanakkale bölgesi yetkili servis ve yetkili satıcılığını, alanında uzman servis ekibi ile 24 saat kesintisiz sürdürmeye devam etmektedir.

Servis hizmetinin beraberinde satış ve yedek parça hizmetlerini en iyi şekilde ulaştırma misyonunda hareket eden Jenmak; Aksa Jeneratör satış ve servis merkezini önceki yıllarda satış ve servis hizmetini farklı merkezlerde sürdürürken artık tek bir noktada birleştirerek Bandırma Küçük Sanayi Sitesi’ndeki yeni yerine taşınmıştır. 2020 yılı itibari ile Çanakkale Merkez’deki showroom mağazasını faaliyete alarak Güney Marmara ve Kuzey Ege’de hizmet kalitesini üst seviyede tutmaya devam etmektedir.

Call Now Button