Firmamız; bölgemizde “Kesintisiz Enerjiye” duyulan ihtiyacın en çok hissedildiği günlerde 2003 yılının haziran ayında Jenmak Endüstriyel Ürünler adıyla Bandırma’da kurulmuştur. 2020 yılında Çanakkale merkezde showroom mağazasını faaliyete almıştır.

Jeneratör ve enerji sektöründe dünyanın lider kuruluşlarından biri olmayı kendisine vizyon edinen, Türkiye’nin jeneratör sektöründe lider kuruluşu AKSA JENERATÖR’ün Bandırma Balıkesir – Çanakkale bölgesi yetkili servis ve yetkili satıcılığını, alanında uzman servis ekibi ile 24 saat kesintisiz sürdürmeye devam etmektedir.

Servis hizmetinin beraberinde satış ve yedek parça hizmetlerini en iyi şekilde ulaştırma misyonunda hareket eden Jenmak; Aksa Jeneratör satış ve servis merkezini önceki yıllarda satış ve servis hizmetini farklı merkezlerde sürdürürken artık tek bir noktada birleştirerek Bandırma Küçük Sanayi Sitesi’ndeki yeni yerine taşınmıştır. 2020 yılı itibari ile Çanakkale Merkez’deki showroom mağazasını faaliyete alarak Güney Marmara ve Kuzey Ege’de hizmet kalitesini üst seviyede tutmaya devam etmektedir.

Call Now Button